haeder

haedermobil

bildetopp

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p MySpace


Lillehammer OK er i sammarbeid med Fossum IF tildelt arrangementet Norsk O-Festival 2024! Sist gang Lillehammer var vertskap for "lekene" var i 1997. Tildelingen skjer etter at klubbene tidlig i 2020 gikk sammen om en søknad og i den siste tiden er planene konkretisert i dialog med NOF. Datoer og program blir som følger:
Fredag 21.jun 2024 – Sprint
Lørdag 22.jun 2024 – Mellomdistanse
Søndag 23.jun 2024 – Langdistanse

Arrangementet vil bli en del av norgescupen 2024 for junior og senior, samt WRE-løp. Vi ser fram til en spennende periode de neste åra der vi ruster klubben for å ta imot flere tusen ivrige orienteringsløpere. Klubbens medlemmer bør allerede markere datoen i kalenderen :-) Dette blir moro! 

 

Møt oss på Facebook:

thumb facebook x1

mjos-o60

logo-vvr

Våre sponsorer:

                                                          bilia logo

 

 thumb Sport1logo

 eidsiva logo


Webløsning ©2014-15 av Web Norge basert på Joomla